ЕЛИМИНИРАЊЕ НА ПРОБЛЕМИ НА СТАРЕЕЊЕ НА КОЖАТА СО СРЕБРЕНА ВЕРА!

Секој од нас би сакале да имаат беспрекорна, мазна и влажна кожа. Сите дефекти влијае на намалување на доверба. Затоа, научници и kosmetolodzy се измислуваат нови технологии кои се борат со inexorable процесот на стареење. Најново откритие - крем Сребро Вера!

Silver Vera
Книга сега

Главните предности на крем Сребро Вера

Свежината

Дури и по многу напорен ден на работа може да се постигне и свеж изглед, без сенки под очите. Крем дела како заштитна маска од сите штетни надворешни влијанија.

Природни

Овој производ е 100% природен. Кремот се состои од истите екстракти од растенија. Поради ова, moisturizes и дава на кожата со сите есенцијални хранливи материи.

Чисти кожата

Чисти кожата, ги елиминира бактериите и габите. Покрај тоа, тој е идеален за раце, и го намалува иритација и воспаление.

Компоненти на крем Сребро Вера

Silver Vera

Сребрени честичкиИма својства антисептик и антибиотик. Сребро природно убива патогените видови на бактерии, вируси, мувла и габи.

Silver Vera

Шеј ПутерИма витамини А, Д И Ѓ, кои се одговорни за одржување на правилна хидратација на кожата. Ова е совршено компонента погоден за нега на коса и кожата.

Silver Vera

ЛавандаТоа не е само убаво мирисна, но ефикасни билки. Ја храни кожата и да се справат со акни, дерматитис, егзема и псоријаза.

Како да се користи крем Сребро Вера?

Крем Сребро верата е многу лесен за употреба. За побрзо резултати, користете крем наутро и навечер, но два пати неделно. Пред да аплицираат треба да се мијат твоето лице и врат со вода и да се отстрани со тонер. Тогаш се применуваат крем Сребро Вера на лицето. Конзистентност на павлака е лесно да се примени и апсорбира добро.

Ајде да видиме што другите велат за Сребро Вера

Silver Vera

Ана, 38 години

Доаѓаат за мене, како за многу жени, магијата возраст czterdziestka. Јас забележав дека на кожата на моето лице не е ист како пред 10 години. Е сува и малку збрчкана. Решив да се справи со тоа и го зеде крем Сребро Вера, која според многу жени, е најефикасен производ за реставрација и осветлувајќи на кожата. Го препорачувам!!!.

Silver Vera

Лена, 22 години

Имав проблеми со кожата. Често имам црвенило, кожата е сува и многу непријатна на допир. Без креми и рецепти не помагаат. Пријател poradziły мене, па купив нов производ Сребро Вера. Тоа дефинитивно ќе ми помогне! Скептични пристап на оваа тема, ми се чини, и почнав да го применуваат овој нов производ. Ефектот е брзо и ефикасно. Јас препорачувам секоја девојка со проблеми со кожата.

Зошто и вие треба да изберете Сребро Вера?

Се приклучат на бројот на задоволни клиенти од дејството на крем Сребро Вера!

Користете атрактивни попуст!
Само сега крем Сребро Вера, можете да нарачате исклучително прифатлива цена. Производителот нуди до 50% попуст за нарачки поставен за ДЕНЕС!

Уживајте во убава и млада кожа!
Ако цел денес крем Сребро Вера, можете веднаш да започнете со текот на третманот и да уживаат во ефектите.

Гаранција за автентичноста
Нареди крем Сребро Вера, дали сте сигурни дека овој производ е оригиналот и доаѓа директно од производителот. Во прилог, вие добивате 50% попуст и нема скриени трошоци. Можете да платите по приемот.

Книга сега
Silver Vera